KYOCERA AVX 06035L331J4T2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, X8L, 15% TC, 0.00033uF, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TME06035L331J4T2A04K
1h
AvnetKAM15AL81H331JT04K
3d
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet3ページ4年前
Upverter
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
0603 330 pF 50 V ±5 % Tolerance X8L Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
0603 330PF 50V 5% X8L