KYOCERA AVX 06033C474KAT2A
0603 470NF Ceramic Multilayer Capacitor, 25 VDC, +125DEGC, X7R Dielec, +/-10%
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ3年前
Upverter
Newark
element14 APAC
Amar Radio Corporation
在庫履歴
3か月間の傾向:
-58.61%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2009-04-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
25V 470nF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS