KYOCERA AVX 04025U0R4BAT2A
Capacitor, Ceramic, 0.4pF, 50VDC, .1-pF Tol, .1+pf Tol, C0G-TC Code, -30, 30ppm-TC RoHS Compliant: Yes
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet6ページ4年前
Future Electronics
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
-1.18%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.20
Introduction Date2002-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupCBR04C408B5GAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.4pF C0G 0402 0.1pF
0402 0.4 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
GRM Series 0402 0.4 pF 50 V ±0.1 pF Tolerance C0G Multilayer Ceramic Capacitor
50V 0.4pF C0G 0402 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupCBR06C408B5GAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.4pF C0G 0603 0.1pF
KYOCERA AVX06035U0R4BAT2A
説明
Cap Ceramic 0.4pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0402 125¡ãC Ultra Low ESR T/R
Ceramic Capacitor, Ceramic, 50V, 25% +Tol, 25% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 4e-07uF, Surface Mount, 0402