KOA Speer WU732BTTD27L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.027ohm, 0.164V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-7.58%
説明
Elbow Receptacle For Printed Circuit With Two Nuts
1% ¡À75ppm/¡æ 27m¦¸ 1W 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm