KOA Speer WK73S3ATTE28L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.028ohm, 0.2049V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 1225
データシート & ドキュメント
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 28M OHM 1% 1.5W 2512
RES 28 MOHM 1% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 1% 1.5W 28MR