KOA Speer WK73S3ATTE18LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 0.018ohm, 0.1643V, 5% +/-Tol, 800ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 18M OHM 5% 1.5W 2512
RES 18 MOHM 5% 1.5W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 1.5W 18MR