KOA Speer WK73S2H2TTE39L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.039ohm, 0.2793V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 11 months ago)
説明
Wide terminal type flat chip resistors Automotive AEC-Q200
1% ¡À200ppm/¡æ 39m¦¸ 1W 1020,2550 2.5mm*5mm*400¦Ìm