KOA Speer WK73S2H2TTE28L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.028ohm, 0.2366V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-3.21%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
説明
RES 28 MOHM 1% 2W 2010
WIDE ELECT 1020 0.028R 1% 2W