KOA Speer WK73S2H2TTE1R50F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 1.5ohm, 1.7321V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
説明
Wide terminal type flat chip resistors Automotive AEC-Q200
1.5 OHM 2W 1%