KOA Speer WK73S2BTTD75LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.075ohm, 0.2372V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Thick Film 0612 68m Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ-B2CFR075V
Res Thick Film 1206 0.075 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 150ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
説明
RES 75M OHM 5% 3/4W 1206
RES 75 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 75MR
.075 OHM 5% 3/4W