KOA Speer WK73S2BTTD6R65F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 6.65ohm, 2.2333V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
説明
RES 6.65 OHM 1% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 1% 6.65R