KOA Speer WK73S2BTTD11LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 0.011ohm, 0.0908V, 5% +/-Tol, 800ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Ultra Librarian
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Thick Film 0612 0.01 Ohm 5% 1W ±300ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-B2CFR011V
Res Thick Film 0612 0.011 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 300ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
PanasonicERJB2CFR012V
Res Thick Film 0612 0.012 Ohm 1% 1W 0ppm/C to 300ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
説明
RES 11M OHM 5% 3/4W 1206
RES 11 MOHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 11MR
.011 OHM 5% 3/4W