KOA Speer WK73S2B15TTD3R30F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 3.3ohm, 2.2249V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
NRND
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
FarnellWK73S2B15TTD3R30F05KTape & Reel
4h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Farnell
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
説明
Res, 3R3, 1%, 1.5W, 0612 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2B15TTD3R30F
WIDE ELEC 0612 1% 1.5W 3.3R