KOA Speer WK73R3ATTE8453F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 845000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
KOA Speer SCT
説明
RES 845K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 845K