KOA Speer WK73R3ATTE51R0F
WK73R FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 51Ohm 2W
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
KOA Speer SCT
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 51ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RES 51 OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 51R