KOA Speer WK73R3ATTE471J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 470ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Thick Film 1225 470 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Yageo GroupYC358LJK-07470RL
Network Chip Resistor Thick Film 470Ohm 5% BUS Molded 10-Pin 2512 Convex Emboss T/R
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 470Ohms 2W
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 430Ohms 2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 510ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
Res Thick Film 1225 499 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
説明
RES 470 OHM 5% 2W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 470R