KOA Speer WK73R3ATTE3323F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 332000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
KOA Speer SCT
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 332K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 332K