KOA Speer WK73R3ATTE2321F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 2320ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
KOA Speer SCT
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 2.32K OHM 1% 2W 2512
wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 1225 1% 2.32K