KOA Speer WK73R3ATTE180J
1.5W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±5% 18Ω 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Production
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 18Ohm ±200ppm/C
RES SMD 18.7 OHM 2W 2512 WIDE
RES SMD 16.5 OHM 2W 2512 WIDE
説明
WK73R FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 18Ohm 2W
RES 18 OHM 5% 2W 2512
WIDE ELEC 1225 5% 18R