KOA Speer WK73R3A3TTE1302F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 13000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
KOA Speer SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+1.76%
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
説明
higher power, wide terminal type flat chip resistors, 1225, RoHS
KOA Speer SCT
Wide Terminal Type FlatChip Resistors Automotive AEC-Q200
1% ¡À100ppm/¡æ 13K¦¸ 1.5W 1225,3263 3.1mm*6.3mm*450¦Ìm