KOA Speer WK73R2JTTE3010F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 301ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
データシート & ドキュメント
説明
RES 301 OHM 1% 1W 1812