KOA Speer WK73R2H2TTE10R0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 10ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
KOA Speer SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-5.56%
サプライチェーン
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
説明
higher power, wide terminal type flat chip resistors, 1020, RoHS
KOA Speer SCT
RES 10 OHM 1% 2W 2010
WIDE ELECTRODE FC 1020 1% 2W!
WIDE ELECT 1020 10R 1% 2W