KOA Speer WK73R2H2TTE102J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 1000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
NRND
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-2.23%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 1K OHM 5% 2W 2010
WIDE ELECT 1020 1K 5% 2W