KOA Speer WK73R2BTTD9311F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 9310ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
KOA Speer SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
RES 9.31K OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
9.31K¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 9.31K
9.31K OHM 1% 3/4W