KOA Speer WK73R2BTTD8202F
Res Thick Film 0612 82K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
KOA Speer SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 82000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
82K¦¸ ¡À1% 750mW ¡À100ppm/¡æ 0612 3.2mm*1.6mm*700¦Ìm