KOA Speer WK73R2BTTD681J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 680ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Res Thick Film 0612 680 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0612 649 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 698ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
説明
RES 680 OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 680R