KOA Speer WK73R2BTTD564J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 560000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 560K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 560K