KOA Speer WK73R2BTTD562J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5600ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5600ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Yageo GroupYC158TJR-075K1L
Network Chip Resistor Thick Film 5.1kOhm 5% BUS Molded 10-Pin 1206 Convex Paper T/R
説明
Thick Film Resistors - SMD 5.6 kOhms 0.75W 5% Tol. 100 PPM
RES 5.6K OHM 5% 1W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 5.6K