KOA Speer WK73R2BTTD303J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 30000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
関連部品
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 33000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
説明
RES 30K OHM 5% 3/4W 1206
WIDE ELEC 0612 5% 30K