KOA Speer WK73R2BTTD2400F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 240ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
KOA Speer SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Thick Film 0612 220 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 243ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 220ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
説明
RES 240 OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
240¦¸ ¡À1% 1W ¡À100ppm/¡æ 0612 1.6mm*3.2mm*700¦Ìm
WIDE ELEC 0612 1% 240R
240 OHM 1% 3/4W
240 OHM 1.5W 1%