KOA Speer WK73R2BTTD22R1F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 22.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
KOA Speer SCT
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-08-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 22.1 OHM 1% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 1% 22.1R