KOA Speer WK73R2BTTD17R4D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 17.4ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
KOA Speer SCT
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 17.4 OHM 0.5% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 17.4R