KOA Speer WK73R2BTTD11R3D
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 11.3ohm, 200V, 0.5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
データシート & ドキュメント
説明
RES 11.3 OHM 0.5% 1W 1206
wide terminal type flat chip resistors, 0612, RoHS
KOA Speer SCT
WIDE ELEC 0612 0.5% 11.3R