KOA Speer WK73R1JTTD2401F
Res Thick Film 0306 2.4K Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
データシート & ドキュメント
KOA Speer SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
説明
WK73R Wide 0603 (1608Metric) 0306 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 2.4kOhm 0.5W 1/2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 2400ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306