KOA Speer WK73R1JTTD201J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 200ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 200 OHM 5% 1/2W 0603
WIDE ELEC 0306 5% 0.5W 200R