KOA Speer WK73R1JTTD161J
WK73R Wide 0603 (1608Metric) 0306 Chip Resistor ±5% ±100ppm/C 160Ohm 0.5W 1/2W
データシート & ドキュメント
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 160ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
RES 160 OHM 5% 1/2W 0603
WIDE ELEC 0306 5% 0.5W 160R