KOA Speer WK73R1JTTD1002F
WK73R Wide 0603 (1608Metric) 0306 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 10kOhm 0.5W 1/2W
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
Farnell
KOA Speer SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
-53.09%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 10000ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0306
Res, 10K, 1%, 0.5W, 0306 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73R1JTTD1002F
wide terminal type flat chip resistors, 0306, RoHS
KOA Speer SCT
10K¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 0306 1.6mm*800¦Ìm*550¦Ìm
WT0306 10K 1% 0,5W WIDETERMINATION