KOA Speer WK73R1ETTP105J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 1e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0204
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
SnapEDA
シンボルフットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-08-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 1M OHM 5% 1/3W 0402
RES 1 MOHM 5% 1/3W 402
WIDE ELEC 0204 5% 0.33W 1M