KOA Speer RN73R1JTTD33R2F25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 33.2ohm, 75V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
RES 33.2 OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM25 33.2R