KOA Speer RN73R1JTTD2202F10
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 22000ohm, 75V, 1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
説明
RES 22K OHM 1% 1/10W 0603
MFC 0603 1% PPM10 22K