KOA Speer RN73H1ETTP51R0F50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 51ohm, 50V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
データシート & ドキュメント
3か月間の傾向:
-1.59%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
関連部品
Yageo GroupRT0402FRE0751RL
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 51Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0402 49.9 Ohm 1% 1/16W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRT0402FRE0749R9L
63mW Thin Film Resistor 50V ±50ppm/℃ ±1% 49.9Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRT0402FRE0747RL
62.5mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 47Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 51 Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
TE Connectivity / AMP7-1622826-9
Res Thick Film 0402 51 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
説明
62.5mW Metal Film Resistors ±50ppm/℃ ±1% 51Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RN73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±50ppm/C 51Ohm 0.063W 1/16W
51¦¸ ¡À1% 62.5mW ¡À50ppm/¡æ 0402 1mm*500¦Ìm*400¦Ìm