KOA Speer RN73H1ETTP4991D50
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 4990ohm, 50V, 0.5% +/-Tol, Surface Mount, 0402
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ3年前
Introduction Date2010-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
説明
RES 4.99K OHM 0.5% 1/16W 0402
MFC 0402 0.5% PPM50 4.99K