KOA Speer RK73H1JTTD4121F
Res Thick Film 0603 4.12K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
Upverter
Newark
Arrow Electronics
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.84%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupRC0603FR-074K12L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 4.12kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0603FR-074K12L
Yageo GroupRC0603FR-074K3L
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 4.3kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0603 4.22K Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
MCR FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.92kOhm 0.1W 1/10W
Res Thick Film 0603 4.02K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
説明
Resistor Thick Film 0603 4.12k Ohm 1% 1/10 Watt ±100ppm °C Surface Mount Punched Paper Tape and Reel
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 4120ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) 0603 RK73H 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.1W 1/10W 4.12kOhms ±100ppm/C
Res, 4K12, 1%, 0.1W, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1JTTD4121F