KOA Speer RK73H1HRTTC3162F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.05W, 31600ohm, 25V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0201
NRND
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsRK73H1HRTTC3162F010K
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet3ページ4年前
Datasheet3ページ4年前
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2014-12-27
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
説明