KOA Speer RK73H1ETTP14R7F
Res Thick Film 0402 14.7 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
データシート & ドキュメント
Upverter
Farnell
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
-0.06%
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupRC0402FR-0714R7L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 14.7Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-0715RL
Res Thick Film 0402 15 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 15.8 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0402FR-0714RL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 14Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 75V ±1% ±100ppm/℃ 15Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F16R
Res Thick Film 0402 16 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
説明
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 14.7Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73H FIXED RESISTOR 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 14.7Ohm 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 14.7ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 14R7, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP14R7F