KOA Speer RK73H1ETTP1181F
Res Thick Film 0402 1.18K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
データシート & ドキュメント
Upverter
Farnell
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
-30.24%
シンボルフットプリント
SnapEDA
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupRC0402FR-071K18L
Res Thick Film 0402 1.18K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0402 1.18K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402F1K2
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 1200ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402FR-071K2L
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 1.2kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0402FR-071K21L
Res Thick Film 0402 1.21K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402F1K1
Res Thick Film 0402 1.1K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
説明
RK73H 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 1.18kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1180ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Res, 1K18, 1%, 0.1W, 0402 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1ETTP1181F