KOA Speer RK73G1JTTD75R0F
thick film 0.25%, 0.5%, 1%tolerance, 50ppm/°C chip resistor, 0603, RoHS
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
Upverter
KOA Speer SCT
Arrow Electronics
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
EE Concierge
シンボルフットプリント
サプライチェーン
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
KOA Speer SCT
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 75ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
RES 75 OHM 1% 1/10W 0603
FC0603 75R 1% PPM50