KOA Speer RK73B2HTTE6R2J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 6.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
データシート & ドキュメント
Introduction Date1995-02-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Res Thick Film 2010 5.6 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC2010JK-076R8L
Res Thick Film 2010 6.8 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRC2010JK-075R6L
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 5.6Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 6.8ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
PanasonicERJ-12ZYJ6R2U
ERJ Series 2010 6.2 Ohm 0.75 W ±5 % -100/+600 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resisto
Res Thick Film 2010 6.2 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
説明
Thick Film Resistors - SMD 6.2ohms 5%
RES 6.2 OHM 5% 3/4W 2010
FC 2010 6R2 5%