KOA Speer RK73B1ETTP115J
Res Thick Film 0402 1.1M Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet2ページ2年前
Garrett
在庫履歴
3か月間の傾向:
-24.23%
サプライチェーン
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Yageo GroupRC0402JR-071ML
Res General Purpose Thick Film 0402 1M Ohm 5% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
PanasonicERJ-U02F1204X
Res Thick Film 0402 1.2M Ohm 1% 1/10W -400ppm/°C to 150ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Res Thick Film 0402 1.1M Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0402 1.2M Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 0603 1M Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 1M Ohm 1% 1/8W ±100ppm/°C Molded SMD Paper T/R
説明
Res Thick Film 0402 1.1M Ohm 5% 1/16W ±200ppm/C Molded SMD Punched Paper T/R
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 1.1MΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1.1e+06ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402