Knowles SBSPP1000102MXT
Syfer Board Filter, Surface Mount, 1206, Pi Filter, 100V, 1.0nF, ±20%, X7R
データシート & ドキュメント
Component Distributors Inc.
Mouser
在庫履歴
3か月間の傾向:
-74.33%
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Power Line Chokes, L=10mH Rated current=1.1A, LxWxT:21mmx20mmx15.5mm
General Purpose Inductor, 10000uH, 30%, 2 Element, Ferrite-Core
TE ConnectivityEH24-0.8-02-18M
Eh24 Common Mode Choke 250Vac, 0.8A, 18Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EH24-0.8-02-18M
TE ConnectivityEV24-0.8-02-18M
Ev24 Common Mode Choke 250Vac, 0.8A, 18Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner EV24-0.8-02-18M
CMC 15MH 900MA 2LN TH / 15 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 600mOhm (Typ)
TE ConnectivityRN212-0.8-02
Common Mode Chokes Dual 10mH 10kHz 800mA 370mOhm DCR Thru-Hole
説明
SMD Ceramic Capacitors, EMI Filters SBSP 1000pF 100volts X7R 20%
SURFACE MOUNT EMI FILTER Data Line Filter, 1 Function(s), 100V, 1A
100V 1A 1 3 LC (Pi) 1nF 1206 3.2mm*1.6mm*1.8mm
EMI Filter Pi-Circuit 1A 100VDC Flat Style SMD T/R
EMI Filter,SMT,SBSPP,100Vdc,1nF,20%,C0G,Pi